NAŠE ''TRVALKY''
 

ADOPCE NA DÁLKU

Chtěli byste pomáhat pejskům a vlastního pejska již máte, nebo z nějakého důvodu nemůžete mít? Tak právě pro Vás je tu možnost adopce pejska na dálku. Tzv. virtuální adopce.

Vyberte si některého pejska, kterého má náš spolek v péči doživotně, neboť většina těchto našich ,,stálic,, byli odebráni z nevhodných podmínek a ve špatném zdravotním stavu. Někteří z nich mají zdravotní problémy a jsou do konce života odkázáni na léky. Jiní z důvodu jejich špatného psychického stavu se pak stali našimi stálými obyvateli. Veterinární péče a náklady na pobyt je finančně velice náročná a pro tyto pejsky nemáme jiný zdroj financování, než právě od dobrovolníků. Velká část těchto pejsků měla být i utracena z důvodu agrese. U nás však našli trvalý domov, lásku a dostali možnost důstojně dožít v přijatelných podmínkách a pocitem, že na ně všichni nezanevřeli a neodsoudili je. Vždyť právě lidi můžou většinou za jejich zkaženou povahu. A pokud si vyberete pejska, který je stále v nabídce, stanete se jeho adoptivním rodičem po dobu, než najde nový domov a poté bude na Vás, zda si vyberete pejska nového.

Takto vybranému pejskovi tak můžete měsíčně přispívat na krmení, veterinární péči anebo mu zaslat hračku či mlsky. Každou sobotu, kdy máme veřejné venčení pejsků (10:00 - 12:00hod.) můžete za pejskem také přijet a pokud to jeho povahové vlastnosti dovolí, vzít ho ven na procházku. K virtuální adopci od nás obdržíte Adopční certifikát, kde bude uvedeno jméno virtuálního páníčka a pejska, kterého budete podporovat.

Částka, kterou budete přispívat je na Vás a Vašich možnostech odvozená také dle velikosti a náročnosti konkrétního pejska.

Můžete se také domluvit společně jako parta (třída, kolegové v práci, kamarádi) a pejska adoptovat společně

V případě zájmu a dotazů nás kontaktujte.